Základní informace

Jednopatrová vilka s kapacitou 42 dětí.
V přízemí budovy se nachází ředitelna, 1. třída - mátová, vybavena interaktivní tabulí. Dále je zde šatna dětí a kuchyně, ve které připravuje čerstvé a chutné svačinky a obědy kuchařka Růžena Hrubá. První patro náleží 2. třídě - levandulové, ve které se vzdělávají nejstarší děti. Nachází se zde i pomocná kuchyňka. Každá třída má svá vlastní hygienická zařízení včetně umýváren.
V rekonstruovaném suterénu je zázemí pro provozní zaměstnance, kancelář vedoucí školní jídelny a metodické kabinety. Se samostatným vstupem je zde umístěna plynová kotelna.
O čisté a příjemné prostředí naší budovy se stará školnice Jana Böhmová a uklízečka Ivana Gerardin.
Rozsáhlá školní zahrada je vybavena pro činnosti a pobyt dětí herními prvky - houpačky, Divoké kořeny, terénní kopeček s dubovými trámy, venkovní kuchyňka, koutek s pergolou. Hojně užívaná je venkovní terasa se zastřešením - zelenou střechou. Ve zrekonstruované dvougaráži je nyní pracovní dílna pro děti. Prostor je určen také k uložení zahradních hraček a pomůcek.

MÁTOVÁ TŘÍDA
učitelky
Bc. Barbora Šmídlová, zástupkyně ředitelky
Bc. Tereza Křížová
Bc. Monika Ženíšková, ředitelka školy
Martina Noháčková, asistentka pedagoga

LEVANDULOVÁ TŘÍDA
učitelky
Bc. Dominika Voláková
Bc. Sára Lochmanová
Helena Hozmanová, asistentka pedagoga

 

třídní vzdělávací program

třídní vzdělávací program
Provozní doba
Naše budova je otevřená od 6:30 do 16:00.
Ráno se děti scházejí do 8:00, stejně tak do 8:00 mohou být děti omlouvány. Vyzvedávání dětí funguje od 12:15 do 12:30 a od 14:15 do 16:00.

Mánesova 67
Seznam přijatých dětí na školní rok 2024/2025
Projekt OP JAK Podpora škol
Projekt Národní plán obnovy