Aktuality

 • Karanténa na budově - 1. a 2.třída


  Vážení,
  sdělujeme Vám, že se na základě epidemiologického šetření (trasování provedeného KHS Plzeňského kraje se sídlem v Plzni), vyskytla ve školském zařízení pozitivní osoba na onemocnění COVID-19. Z tohoto důvodu je nutné, aby rizikové kontakty, které se setkaly s touto pozitivní osobou  nastoupily do domácí karantény v minimální délce trvání 7 dnů ode dne posledního rizikového kontaktu s pozitivní osobou, tj. do 8. 12. 2021 (poslední rizikový kontakt dne 1.12. 2021). Nástup zpět do školského zařízení bude možný po ukončení 7 denní karantény za předpokladu, že rizikový kontakt nebude vykazovat známky infekčního onemocnění a výsledek  jeho vyšetření RT – PCR testu na onemocnění SARS – CoV-2 (dále jen „RT – PCR test“) bude negativní! Na odběr bude rizikový kontakt objednán prostřednictvím systému tzv. Chytrá karanténa, kdy bude vystavena E- žádanka na odběr (RT- PCR test) v rozmezí 5. až 7. den od posledního rizikového kontaktu. Po obdržení SMS zprávy – sebetrasovacího dotazníku, je nutné ho řádně vyplnit. Při správném vyplnění obdržíte kód pro objednání na RT – PCR test (tj. E- žádanka), přes který sami objednáte rizikový kontakt na příslušné odběry. V případě chybného vyplnění, Vás budou telefonicky kontaktovat externí pracovníci z call center, proto buďte, prosím, k zastižení.
  V případě, že rizikový kontakt v průběhu nařízených karanténních opatření nepodstoupí RT – PCR test ukončí se jeho karanténní opatření nejdříve po 14 dnech od jeho posledního kontaktu s pozitivně testovanou osobou.
  Těšíme se na Vaše děti 9.12. 2021 - kolektiv MŠ

 • ADVENT NA PRUSINÁCH - PŘELOŽENO!!!

  středa 1.12.2021
  vybíráme 70,- Kč
  Heřmánková i Mateřídoušková třída
  Prožijte krásný den v prusinské přírodě. Prozkoumáme, co se děje venku v zimě, budeme pozorovat zvířata i rostliny. Ve vánočně vyzdobené třídě nasajeme adventní atmosféru při povídání o vánočních zvycích, zamyslíme se nad tím, co pro nás tyto svátky znamenají a jak je oslavit šetrně k našemu prostředí. Vyrobíme si společně malou vánoční ozdobu. Na prusinská zvířata nezapomeneme s nadílkou dobrot.

 • Vánoční fotografie

  Vánoční fotografie dětí jsou k vyzvednutí na třídách.
  Cena za kus 50,- Kč
  V případě zájmu o přidělávky fotografií prosíme vyplňte v šatně formulář a nezapomeňte uvést číslo fotografie.

nám. Míru 4
Projekt OP VVV Podpora škol