Základní informace

Jednopatrová vilka s kapacitou 45 dětí.
Prostory přízemí využívá 1. třída - meduňková, je zde také šatna dětí a školní kuchyně, ve které pro děti i personál připravuje čerstvé a chutné svačinky a obědy kuchařka paní Alena Kalbáčová. V suterénu je umístěna stálá ložnice meduňkové třídy, která umožňuje klidný odpočinek nejmladším dětem. V této místnosti je umístěna Infra – sauna, ve které se v rámci programu podpory zdraví saunují 1x týdně všechny děti mateřské školy, najdete zde i keramickou pec na vypalování keramických výrobků dětí. První patro náleží 2. třídě - sedmikráskové. Tato třída je vybavena vzdělávacími pomůckami pro nejstarší děti. Ve třídě je umístěna interaktivní tabule. Každá třída má svá vlastní hygienická zařízení včetně umýváren.
O čisté a příjemné prostředí naší budovy se stará školnice paní Radka Nádraská.
Budova je obklopena prostornou, účelově vybavenou zahradou, nově vybavenou lanovými prvky, sestavou Kulihrášek, Vodní hrou a hracím domkem - Chajdou.

MEDUŇKOVÁ TŘÍDA
učitelky
Naděžda Kovandová
Bc. Lucie Zoubková
Jiřina Letová, školní asistentka

SEDMIKRÁSKOVÁ TŘÍDA
učitelky
Maria Stehlíková, DiS., zástupkyně ředitelky
Miroslava Tegiová, DiS.
Markéta Hulcová, asistentka pedagoga

třídní vzdělávací program

třídní vzdělávací program
Provozní doba
Naše budova je otevřená od 6:30 do 16:30.
Ráno se děti scházejí do 8:00, stejně tak do 8:00 mohou být děti omlouvány. Vyzvedávání dětí funguje od 12:15 do 12:30 a od 14:15 do 16:30.

Z. Wintra 19
Projekt OP JAK Podpora škol
Projekt Národní plán obnovy